Αποτελέσματα Εκλογών για την ανάδειξη Προέδρου του Τμήματος Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών

id:

Αθήνα, 24 Ιουνίου 2016

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι στις 24-06-2016 πραγματοποιήθηκαν οι εκλογές για την ανάδειξη Προέδρου του Τμήματος Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Τα αποτελέσματα των εκλογών έχουν ως εξής:

Αρ. εγγεγραμμένων: 16
Αρ. ψηφισάντων: 16
Αρ. λευκών: 0

Ο Υποψήφιος Αναπληρωτής Καθηγητής κ. Βλάσιος Σταθακόπουλος έλαβε 16 ψήφους και εκλέγεται Πρόεδρος του Τμήματος Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018