id:

Αθήνα, 25 Νοεμβρίου 2016

Δελτίο Τύπου

Θέμα: Ενημερωτική Εκδήλωση για τις Σπουδές στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών για Γονείς, Εκπαιδευτικούς και Επαγγελματίες Συμβούλους Επαγγελματικού Προσανατολισμού

Το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών, κατανοώντας την ανάγκη για άμεση και ολοκληρωμένη ενημέρωση των γονιών και επαγγελματιών της εκπαίδευσης για τις παρεχόμενες προπτυχιακές σπουδές στο Ίδρυμα και τις προοπτικές απασχόλησης μετά τη λήψη του πτυχίου, διοργανώνει Ενημερωτική Εκδήλωση την Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου 2016, στις 17:30 στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου του Πανεπιστημίου (1ος Όροφος, Πτέρυγας Αντωνιάδου).

Η εκδήλωση θα περιλαμβάνει συνοπτική παρουσίαση των Σχολών και των Τμημάτων του ΟΠΑ και διαλογική συζήτηση με διδάσκοντες των Τμημάτων του Πανεπιστημίου, καθώς και με στελέχη του Γραφείου Διασύνδεσης του ΟΠΑ.

Η συμμετοχή είναι δωρεάν.

Απαραίτητη η προεγγραφή εδώ έως τις 5 Δεκεμβρίου 2016.

Διοργάνωση-Πληροφορίες: Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων ΟΠΑ, 210-8203 218 ή 216 pr-office@aueb.gr.

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018