Ορκωμοσία πτυχιούχων του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων εξεταστικής περιόδου Ιουνίου 2016

id:

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΧΟΛΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ανακοινώνεται ότι η ορκωμοσία των πτυχιούχων της εξεταστικής περιόδου Ιουνίου 2016 του Τμήματος ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου 2016 και ώρες:

• 10:00 στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου για όσους τα επίθετα αρχίζουν από Α - Λ

• 13:00 στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου για όσους τα επίθετα αρχίζουν από Μ - Ω

Παρακαλούνται οι πτυχιούχοι εξεταστικής περιόδου Ιουνίου 2016, οι οποίοι επιθυμούν να πάρουν μέρος στην τελετή ορκωμοσίας να ενημερώσουν τη Γραμματεία του Τμήματος μέχρι τη Δευτέρα 14 Νοεμβρίου 2016, τηλεφωνικά (τηλ. 210-8203 310 στους υπεύθυνους πτυχίου κυρία Βούρβαχη - κ. Ρωμανό ή με ηλεκτρονικό μήνυμα στο ode@aueb.gr).

Οι πτυχιούχοι, οι οποίοι θα λάβουν μέρος στην τελετή ορκωμοσίας, θα πρέπει να προσέλθουν αυτοπροσώπως στη Γραμματεία, ημέρες καιώρες υποδοχής κοινού (Δευτέρα & Τετάρτη 12:00-14:00 / Παρασκευή 11:00-13:00), προκειμένου να υπογράψουν την καθομολόγησή τους (έναρξη από 14 Νοεμβρίου), αλλιώς η ορκωμοσία θα θεωρηθεί σαν να μην έχει γίνει.

Κατά την Υπογραφή, θα έχουν μαζί τους υποχρεωτικά, αστυνομική ταυτότητα, φοιτητική ταυτότητα, φοιτητικό εισιτήριο και βιβλιάριο ασθενείας (όσοι δεν τα έχουν παραδώσει).

Επισημαίνεται ότι την ημέρα της ορκωμοσίας όλοι οι συμμετέχοντες πτυχιούχοι θα πρέπει ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ να έχουν μαζί τους την αστυνομική τους ταυτότητα, προκειμένου να παραλάβουν την τήβεννο.

Αθήνα, 31 Οκτωβρίου 2016

Από τη Γραμματεία του Τμήματος ΟΔΕ