Προκήρυξη μιας (1) θέσης μέλους ΔΕΠ στη βαθμίδα του Καθηγητή Πρώτης Βαθμίδας του Τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών με γνωστικό αντικείμενο «Μικροοικονομική Θεωρία και Πολιτική»

AΝΑΡΤΗΤΕΟ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

ΚΩΔΙΚΟΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΣΤΟ «ΑΠΕΛΛΑ»:   APP17333

Aριθμ. Πρωτ. Ο.Π.Α : 4446/28.07.2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ  ΜΙΑΣ (1) ΘΕΣΗΣ ΜΕΛΟΥΣ  ΔΕΠ

Ανακοινώνεται ότι, στο ΦΕΚ 1114/17.07.2020 (τεύχος Γ΄) δημοσιεύτηκε η  υπ΄αριθμ.  2819/21.05.2020  προκήρυξη της παρακάτω θέσης  μέλους Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού (ΔΕΠ) για  το Τμήμα Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών  της Σχολής Οικονομικών Επιστημών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Μία (1) θέση  μέλους ΔΕΠ στη βαθμίδα του Καθηγητή  Πρώτης Βαθμίδας με γνωστικό αντικείμενο «Μικροοικονομική Θεωρία και Πολιτική.»

Η προθεσμία για την υποβολή υποψηφιοτήτων για την πλήρωση της παραπάνω θέσης λήγει στις  28 Σεπτεμβρίου  2020.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν  αίτηση υποψηφιότητας μαζί με όλα τα απαραίτητα για την κρίση δικαιολογητικά, τα οποία αναφέρονται στο ΦΕΚ της προκήρυξης, στο πληροφοριακό σύστημα «ΑΠΕΛΛΑ» (https://apella.minedu.gov.gr)

Περισσότερες πληροφορίες παρέχονται από τη Γραμματεία του Τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών, τηλέφωνο : 2108203107, e-mail: kellyzac@aueb.gr

Αθήνα, 28 Ιουλίου 2020

Ο ΠΡΥΤΑΝΗΣ