Προκήρυξη μίας (1) θέσης μέλους Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού (Δ.Ε.Π.) στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή του Τμήματος Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας με γνωστικό αντικείμενο «Διοίκηση Εταιρικής Επικοινωνίας και Ανθρωπίνων Πόρων»

ΚΩΔΙΚΟΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΣΤΟ «ΑΠΕΛΛΑ»: APP22148

Aριθμ. Πρωτ. Ο.Π.Α : 2550

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ  ΜΙΑΣ (1) ΘΕΣΗΣ ΜΕΛΟΥΣ  ΔΕΠ

Ανακοινώνεται ότι, στο ΦΕΚ 1314/10.06.2021 (τεύχος Γ΄) δημοσιεύτηκε η  υπ΄αριθμ.  1291/05.04.2021  προκήρυξη της παρακάτω θέσης μέλους Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού (Δ.Ε.Π.) για  το Τμήμα Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας  της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Μία (1) θέση  μέλους Δ.Ε.Π. στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Διοίκηση Εταιρικής Επικοινωνίας και Ανθρωπίνων Πόρων».

Η προθεσμία για την υποβολή υποψηφιοτήτων για την πλήρωση της παραπάνω θέσης λήγει στις  18 Αυγούστου 2021.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν  αίτηση υποψηφιότητας μαζί με όλα τα απαραίτητα για την κρίση δικαιολογητικά, τα οποία αναφέρονται στο ΦΕΚ της προκήρυξης, στο πληροφοριακό σύστημα «ΑΠΕΛΛΑ» (https://apella.minedu.gov.gr).

Περισσότερες πληροφορίες παρέχονται από τη Γραμματεία του Τμήματος Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας, τηλέφωνο : 2108203101, e-mail:  secretary.marketing@aueb.gr .

Αθήνα,  18 Ιουνίου  2021

Ο ΠΡΥΤΑΝΗΣ

Καθηγητής Δημήτρης Μπουραντώνης

*Η υπογραφή έχει τεθεί στο πρωτότυπο έγγραφο που τηρούνται στο αρχείο της υπηρεσίας