Προκήρυξη μίας (1) θέσης μέλους Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού (Δ.Ε.Π.) στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή του Τμήματος Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας με γνωστικό αντικείμενο «Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού και Οργανωσιακή Συμπεριφορά»

AΝΑΡΤΗΤΕΟ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

ΚΩΔΙΚΟΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΣΤΟ «ΑΠΕΛΛΑ»: APP22863

Aριθμ. Πρωτ. Ο.Π.Α : 3395

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ  ΜΙΑΣ (1) ΘΕΣΗΣ ΜΕΛΟΥΣ  ΔΕΠ

Ανακοινώνεται ότι, στο ΦΕΚ 1579/14.07.2021 (τεύχος Γ΄) δημοσιεύτηκε η  υπ΄αριθμ.  1381/12.04.2021  προκήρυξη της παρακάτω θέσης μέλους Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού (Δ.Ε.Π.) για  το Τμήμα Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας  της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Μία (1) θέση  μέλους Δ.Ε.Π. στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού και Οργανωσιακή Συμπεριφορά».

Η προθεσμία για την υποβολή υποψηφιοτήτων για την πλήρωση της παραπάνω θέσης λήγει στις  22 Σεπτεμβρίου 2021.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν  αίτηση υποψηφιότητας μαζί με όλα τα απαραίτητα για την κρίση δικαιολογητικά, τα οποία αναφέρονται στο ΦΕΚ της προκήρυξης, στο πληροφοριακό σύστημα «ΑΠΕΛΛΑ» (https://apella.minedu.gov.gr).

Περισσότερες πληροφορίες παρέχονται από τη Γραμματεία του Τμήματος Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας, τηλέφωνο : 2108203101, e-mail:  secretary.marketing@aueb.gr .

Αθήνα,  22 Ιουλίου  2021

Ο ΠΡΥΤΑΝΗΣ