Τελετή Ορκωμοσίας Αποφοίτων

Το Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Διοίκηση Ανθρωπίνου Δυναμικού του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών πραγματοποίησε τις τελετές ορκωμοσίας των αποφοίτων της Σειράς Πλήρους Φοίτησης 2020-2021 και της Σειράς Μερικής Φοίτησης 2019-2021, στις 17 Μαΐου 2022.

Χαιρετισμούς απηυθύναν ο Αντιπρύτανης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, Καθηγητής Βασίλειος Βασδέκης, ο Διευθυντής του Προγράμματος Καθηγητής Ιωάννης Νικολάου, η Αντιπρόεδρος Δ.Σ. του Συνδέσμου Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού Ελλάδας, Μαρία Κολοκυθά, ο Διευθύνων Σύμβουλος της Edenred, Ιωάννης Κολοβός, ο HR Director της Cenergy Holdings, Κωνσταντίνος Βαβαρούτας και ο Αντιπρόεδρος του Συλλόγου Αποφοίτων, Θεόδωρος Καζάκης.

Επίσης, υποτροφία αξίας 1.500€ προσφέρθηκε στην αριστούχο φοιτήτρια της σειράς Πλήρους Φοίτησης 2020-21 Περίκου Άννα, στη μνήμη Χρήστου Γιαννουλόπουλου από τον Σύνδεσμο Διοίκησης Ανθρωπίνου Δυναμικού Ελλάδος και την εταιρία Edenred.

Η αριστούχος φοιτήτρια του Τμήματος Μερικής Φοίτησης 2019-2021 Ταγκαλάκη Μυρτώ έλαβε υποτροφία αξίας 1.500€ από την εταιρία Cenergy Holdings.

Το Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Διοίκηση Ανθρωπίνου Δυναμικού του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών εύχεται ολόψυχα στους/στις απόφοιτους καλή σταδιοδρομία και κατάκτηση των προσωπικών τους στόχων!