SWUFE Summer Camp, 07/07 – 20/07, Κίνα

Το Southwestern University of Economics and Finance (SWUFE, Κίνα), ένα υψηλού κύρους εκπαιδευτικό ίδρυμα με το οποίο το ΟΠΑ έχει υπογράψει μνημόνιο συνεργασίας, θα πραγματοποιήσει αγγλόφωνο θερινό summer camp με τίτλο «Dialogue on Business Management Theories and Practices in the East and the West» δια ζώσης στις εγκαταστάσεις του στην Chengdu από τις 7 Ιουλίου μέχρι τις 20 Ιουλίου 2024. Το SWUFE προσφέρει σε δυο (2) τελειόφοιτους προπτυχιακούς ή μεταπτυχιακούς φοιτητές του ΟΠΑ απαλλαγή από τα δίδακτρα συμμετοχής, ενώ θα καλύψει τα έξοδα διαμονής τους, τα έξοδα τοπικών μετακινήσεων εντός Κίνας και επισκέψεων εκείΟι φοιτητές του ΟΠΑ θα πρέπει από την μεριά τους να καλύψουν τα έξοδα των αεροπορικών εισιτηρίων, ιατρικής τους ασφάλισης και τυχόν προσωπικών εξόδων στην Κίνα. Το πρόγραμμα μαθημάτων του θερινού σχολείου επισυνάπτεται, καθώς και περισσότερες πληροφορίες για το SWUFE.

Οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές καλούνται να συμπληρώσουν την σχετική αίτηση https://forms.gle/xeRdLwosduY66TDx8 μέχρι τις 20 Μαΐου 2024.

Επισυναπτόμενα: