Το Κέντρο Υποστήριξης Διδασκαλίας και Μάθησης (ΚΕΔΙΜΑ) του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει ημερίδα με θέμα : “Κέντρο Υποστήριξης Διδασκαλίας και Μάθησης του ΟΠΑ: Προκλήσεις και Προοπτικές”, 4.10.23, 9:30-12:00

Η Ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Τέταρτη 4 Οκτωβρίου 2023, από τις 09:30-12:00, στο αμφιθέατρο του κτηρίου στην Τροίας 2 στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών.

Mε δυνατότητα δια ζώσης ή διαδικτυακής παρακολούθησης στον σύνδεσμο: https://bidf.short.gy/kedima-opa

Οι Δράσεις του Κέντρου Υποστήριξης Διδασκαλίας και Μάθησης αναρτώνται στον σύνδεσμο: Δράσεις ΚΕΔΙΜΑ | Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (aueb.gr)

*«Στο πλαίσιο του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Δεδομένων – ΓΚΠΔ (ΕΕ) 2016/679 και της Εθνικής νομοθεσίας (Ν. 4624/2019), σας ενημερώνουμε ότι οι εκδηλώσεις θα καλυφθούν φωτογραφικά ή/και με οπτικοακουστικό υλικό, με σκοπό την δημοσιότητα των εκδηλώσεων και ενδέχεται το υλικό αυτό να χρησιμοποιηθεί για λόγους προβολής από το Πανεπιστήμιο ως προσθήκη σε δελτία τύπου, στην ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου ή στα κοινωνικά δίκτυα του»

Τελευταία ενημέρωση: 05-10-2023