Σεμινάριο Jean Monnet, Διάλεξη με θέμα "Ψηφιακός μετασχηματισμός ως επιχειρηματική στρατηγική", Γιώργος Δουκίδης, 22/3/2023, 19:00-21:00, Αμφιθέατρο "Ανδρέας Κιντής"

Διάλεξη με θέμα "Ψηφιακός μετασχηματισμός ως επιχειρηματική στρατηγική"

Ομιλητής: Γιώργος Δουκίδης, Καθηγητής Τμ. Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΟΠΑ

Τετάρτη 22/3/2023, 7-9 μμ

Αμφιθέατρο "Ανδρέας Κιντής", πτέρυγα Δεριγνύ ΟΠΑ

Η διάλεξη πραγματοποιείται στο πλαίσιο του Σεμιναρίου Jean Monnet.

• Δεν προαπαιτείται εγγραφή & είναι δωρεάν.
  • Απευθύνεται στους φοιτητές/τριες όλων των Τμημάτων του ΟΠΑ, και των άλλων Πανεπιστημίων της χώρας.
  • Καθηγητές Ελληνικών πανεπιστημίων, διακεκριμένα στελέχη του Χρηματοπιστωτικού χώρου και του ευρύτερου Δημόσιου τομέα θα είναι οι Εισηγητές των Διαλέξεων του Σεμιναρίου.
  • Οι Διαλέξεις του Σεμιναρίου αναφέρονται σε τρέχοντα θέματα της Ελληνικής, Ευρωπαϊκής και Διεθνούς Οικονομίας, σε θέματα λειτουργίας των Θεσμών, και στις προοπτικές αυτών.
  • Οι φοιτητές/τριες που θα έχουν παρακολουθήσει το 80% των Διαλέξεων, θα λάβουν Βεβαίωση παρακολούθησης του Σεμιναρίου.

Επικοινωνία:
Αλτάνη Παναγιωτοπούλου
Δρ. του Τμήματος Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας
τηλ: 69887166275
email: altanhpanag@hotmail.gr

Περισσότερες πληροφορίες για το Σεμινάριο: https://www.aueb.gr/el/content/jean-monnet

Τελευταία ενημέρωση: 23-03-2023